Formularz zamówienia programu „Odchudzanie bez diety”

Możesz w tej chwili zamówić nagranie personalizowane, które Cię zainteresowało za 80 zł. Zanim jednak to zrobisz, rozważ możliwość zakupienia dodatkowych nagrań w promocyjnej cenie!

Jest to opcja, która bierze pod uwagę fakt, że do wielu zmian w podświadomości można podchodzić pod różnymi kątami i pracować z różnymi, uzupełniającymi się nagraniami. Z programem „Odchudzanie bez diety” idealnie łączą się nagrania „Stabilizator diety„, „Post w JemNieJem” oraz „Motywacja do ćwiczeń„. Każde z tych nagrań kosztuje 40 zł, ale teraz i tylko teraz możesz zamówić je za 50% ich normalnej ceny, czyli za 20 zł.

Aby teraz złożyć zamówienie programu „Odchudzanie bez diety” i ew. dodatkowych nagrań w cenie promocyjnej, wypełnij poniższy formularz i wyślij zamówienie, a następnie (w ciągu kilkudziesięciu minut) sprawdź swoją skrzynkę pocztową (również w folderze „Inne” „Śmieci” lub „Spam”), na którą otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz numer konta do wpłaty zwykłym przelewem.

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności PayPal, po wypełnieniu formularza (wpisz w uwagach, że zapłacisz przez PayPal) wyślij ze swojego konta na PayPal-u odpowiednią kwotę. Za program „Odchudzanie bez diety” – 80 zł oraz za każde z wymienionych nagrań 20 zł dodatkowo.
Płatność przyślij w PayPal na adres paypal@adambytof.pl

W ostatnim polu wpisz imię do głównego nagrania programu „Odchudzanie bez diety” oraz tytuły nagrań, które chcesz zamówić dodatkowo w promocyjnej cenie 20 zł za jedno nagranie.

[contact-form-7 id=”196″ title=”Odchudzanie bez diety”]

Uwaga! Sprawdź za 10-15 minut swoją skrzynkę pocztową, szczególnie w folderze „SPAM”, „Śmieci” lub „Inne”. Zamówienia realizuję w ciągu 2 dni roboczych, od chwili wpłynięcia przelewu na konto lub chwili płatności w PayPal-u.

Dziękuje za Twoje zamówienie!