SmartLucider

Wiele lat temu oneironauci na całym świecie korzystali z urządzeń ułatwiających wywoływanie świadomych snów typu DreamLight i NovaDreamer. Zaprojektowane one zostały przez słynnego badacza świadomych snów z Uniwersytetu Standford, dra Stephena LaBerge. Urządzenia te od lat nie są już produkowane. Zastąpił je przed wielu laty REM-Dreamer, produkowany w Polsce! Znani na całym świecie ze swojej sprawności i doskonałego przygotowania polscy programiści udoskonalili urządzenie amerykańskie. REM-Dreamer doskonale sprzedawał się na całym świecie, a oneironauci wydawali na jego temat entuzjastyczne recenzje. Cały rozdział w swojej znakomitej książce pt. „Dreaming Wide Awake: Lucid Dreaming, Shamanic Healing, and Psychedelics” poświęcił mu David J. Brown.

Nowa generacja urządzeń do świadomego śnienia!

Dziś REM-Dreamer nie jest już produkowany, ponieważ został zastąpiony przez jeszcze bardziej nowoczesne urządzenie. Wyprodukował je ten sam zespół programistów i producentów, który stoi za sukcesem REM-Dreamera. Najnowsze urządzenie nazywa się SmartLucider. Wprowadzono w nim szereg udogodnień. Zmniejszono radykalnie wagę. Maskę przysłaniającą oczy zastąpiła delikatna opaska, w której o wiele łatwiej spać. Udoskonalono program rozpoznający ruch gałek ocznych. Ułatwiono sposób zmieniania ustawień bodźców i dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jest to obecnie najdoskonalsze urządzenie do wspomagania treningu świadomego śnienia na świecie!

Obniżono także radykalnie jego cenę! REM-Dremer kosztował przez całe lata ok. 450 zł, SmartLucider kosztuje, uwaga, tylko 297 zł!

Urządzenie wykrywa charakterystyczny dla fazy REM (kiedy śnimy nasze sny) ruch gałek ocznych. Po chwili emituje specjalny bodziec w postaci delikatnych błysków światła. Może im towarzyszyć także dźwięk, jeżeli tak ustawimy swoje urządzenie. Można ustawiać wszelkie parametry bodźca bardzo łatwo poprzez stronę internetową, otwierana w komputerze, tablecie lub smartfonie, z którą komunikuje się urządzenie. Jak to wygląda można obejrzeć na filmie wideo: https://youtu.be/30MYGOIROU4
Strona do programowania urządzenia: http://www.smartlucider.com/program_sl_pl.htm

Błyski te wpływają na treść marzeń sennych i we śnie pojawia się motyw błysków. Może ono także spowodować przebudzenie się i wtedy jest to znakomita okazja, by powrócić do snu i rozpocząć sen świadomy typu WILD. Pełna instrukcję urządzenia w pliku PDF można znaleźć pod tym linkiem. Uwaga! Do wysyłanego urządzenia nie ma instrukcji drukowanej na papierze. Jest tylko w postaci elektronicznej.

Dodatkowe nagranie autohipnotyczne!

Jeżeli zdecydujesz się zamówić urządzenie przez stronę autohipnoza.pl to dodatkowo, gratis, otrzymasz specjalne nagranie autohipnotyczne, które wspomaga eksperymenty z tym urządzeniem oraz wywoływanie świadomego śnienia. Nagranie dostępne jest TYLKO dla zamawiających SmartLucidera przez tą stronę. Ponadto otrzymasz hasło do strony, dostępnej tylko dla użytkowników SmartLucidera, gdzie pojawią się z czasem filmy instruktażowe, jak z nim pracować, będą organizowane webinary za Zoomie dla użytkowników itp.

Jak zamówić SmartLucidera?

Urządzenie sprzedawane jest aktualnie w formule „product launch”, czyli nie jest  dostępne w ciągłej sprzedaży. Co jakiś czas ogłaszane są „rundy sprzedażowe”.

Uwaga! Najbliższa runda sprzedażowa odbędzie się w dniach 5-10 grudnia 2020.

Możesz zapisać się na listę zainteresowanych kupnem urządzenia i w momencie gdy zostanie ogłoszona najbliższa sprzedaż, otrzymasz maila z informacjami w pierwszej kolejności..

Jeżeli chcesz zapisać się na listę oczekujących wypełnij poniżej formularz, wpisując imię i nazwisko oraz maila i wyślij go do nas.

Na listę oczekujących możesz wpisać się przez formularz na stronie: http://adambytof.pl/smartlucider/