REM-Dreamer

Wiele lat temu oneironauci na całym świecie korzystali z urządzeń ułatwiających wywoływanie świadomych snów typu DreamLight i NovaDreamer. Zaprojektowane one zostały przez słynnego badacza świadomych snów z Uniwersytetu Standford, dra Stephena LaBerge. Urządzenia te od lat nie są już produkowane. Zastąpił je przed wielu laty REM-Dreamer, produkowany w Polsce! Znani na całym świecie ze swojej sprawności i doskonałego przygotowania polscy programiści udoskonalili urządzenie amerykańskie. REM-Dreamer doskonale sprzedawał się na całym świecie, a oneironauci wydawali na jego temat entuzjastyczne recenzje. Cały rozdział w swojej znakomitej książce pt. „Dreaming Wide Awake: Lucid Dreaming, Shamanic Healing, and Psychedelics” poświęcił mu David J. Brown.

Dziś REM-Dreamer nie jest już produkowany, ponieważ został zastąpiony przez jeszcze bardziej nowoczesne urządzenie. Wyprodukował je ten sam zespół programistów i producentów, który stoi za sukcesem REM-Dreamera. Najnowsze urządzenie nazywa się SmartLucider. Wprowadzono w nim szereg udogodnień. Zmniejszono radykalnie wagę. Maskę przysłaniającą oczy zastąpiła delikatna opaska, w której o wiele łatwiej spać. Udoskonalono program rozpoznający ruch gałek ocznych. Ułatwiono sposób zmieniania ustawień bodźców i dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jest to obecnie najdoskonalsze urządzenie do wspomagania treningu świadomego śnienia na świecie!

It also available in a class of their sight and reach of http://www.kellogghealthscholars.org website for tadalafil, a man to achieve an erect on without sexual stimulation.

Obniżono także radykalnie jego cenę! REM-Dremer kosztował przez całe lata ok. 450 zł, SmartLucider kosztuje, uwaga, tylko 177 zł (lub 47 Euro poza granicami Polski) + koszty przesyłki!

Urządzenie wykrywa charakterystyczny dla fazy REM (kiedy śnimy nasze sny) ruch gałek ocznych. Po chwili emituje specjalny bodziec w postaci delikatnych błysków światła. Może im towarzyszyć także dźwięk, jeżeli tak ustawimy swoje urządzenie. Można ustawiać wszelkie parametry bodźca bardzo łatwo poprzez stronę internetową (otwieraną w komputerze, tablecie lub smartfonie) z którą komunikuje się urządzenie. Jak to wygląda można obejrzeć na filmie wideo: https://youtu.be/30MYGOIROU4
Adres do strony programującej SmartLucidera: http://www.smartlucider.com/program_sl_pl.htm

Błyski te wpływają na treść marzeń sennych i we śnie pojawia się motyw błysków. Może ono także spowodować przebudzenie się i wtedy jest to znakomita okazja, by powrócić do snu i rozpocząć sen świadomy typu WILD. Pełna instrukcję urządzenia w pliku PDF można znaleźć pod tym linkiem. Uwaga! Do wysyłanego urządzenia nie ma instrukcji drukowanej na papierze. Jest tylko w postaci elektronicznej.

Jeżeli zdecydujesz się zamówić urządzenie przez stronę autohipnoza.pl to dodatkowo, gratis, otrzymasz specjalne nagranie autohipnotyczne, które wspomaga eksperymenty z tym urządzeniem oraz wywoływanie świadomego śnienia. Nagranie dostępne jest TYLKO dla zamawiających SmartLucidera przez tą stronę. Ponadto otrzymasz hasło do strony, dostępnej tylko dla użytkowników SmartLucidera, gdzie pojawią się z czasem filmy instruktażowe, jak z nim pracować, będą organizowane webinary za Zoomie dla użytkowników itp.

Jak zamówić SmartLucidera?

Urządzenie nie jest aktualnie dostępne w ciągłej sprzedaży. Możesz zapisać się na listę zainteresowanych kupnem urządzenia i w momencie gdy zostanie ogłoszona sprzedaż, otrzymasz maila z informacjami w pierwszej kolejności. Najbliższa runda sprzedaży SmartLucidera przewidziana jest pomiędzy listopadem i grudniem 2020 roku.

Na listę oczekujących możesz wpisać się przez formularz na stronie: http://adambytof.pl/smartlucider/