Zaangażuj swój mózg do odchudzania!

Czy wiesz, że tysiące ludzi doświadczyło już jak bardzo skuteczne i przyjemne może być odchudzanie dzięki zmianom dokonywanym w podświadomości? Po latach bezskutecznych wysiłków, by zrzucić wagę, po przejściu przez kilka lub kilkanaście różnych diet bez sukcesu, doszli oni do wniosku, że bez zmiany w ich mózgach, w ich podświadomym umyśle, nie dadzą sobie rady. Na nic diety i wysiłki woli, gdy podświadomość, czyli nasze upodobania żywieniowe, przyzwyczajenia i nawyki oraz nieświadome zachowania tkwią w starych koleinach. Zawsze przegramy walkę z naszą podświadomością.

Autohipnoza pomoże Ci w odchudzaniu

Jeżeli jednak uda nam się zmienić podświadomość, zacznie ona wspierać nasze dążenia, a nie sabotować wysiłki. Nasze nawyki żywieniowe się zmienią, a jedzenie zacznie być traktowane jako sposób dostarczania organizmowi energii i substancji odżywczych, a nie jako sposób radzenia sobie ze stresem i podświadomymi emocjami. Takiej zmiany można dokonać dzięki hipnotycznym nagraniom transowym. Można oczywiście również uczestniczyć w cyklu treningowym, prowadzonym przez specjalistę, lub umówić się na kilkadziesiąt wizyt do dobrego hipnoterapeuty, ponieważ trans trzeba powtarzać, by zmiany były skuteczne i trwałe. Nie każdy ma jednak tyle czasu i pieniędzy. Skorzystanie z programu nagrań jest więc dla wielu osób znakomitym ułatwieniem.

Program „Odchudzanie bez diety” składa się z kilku nagrań. Po wykładzie wprowadzającym w istotę tej metody, znajdziesz długie, ponad 32-minutowe, personalizowane imiennie nagranie transowe, które jest głównym narzędziem pracy z Twoją podświadomością. Użyte będzie w nim Twoje imię, więc zawarte w nim sugestie trafią lepiej do Twojej podświadomości. Nałożyłem w nim także ścieżki z nagranym głosem, dzięki czemu oddziaływanie również jest wzmocnione. Tego nagrania możesz słuchać przez kilka pierwszych dni codziennie, by potem przypomnieć je sobie 1-3 razy w tygodniu. Pod tym linkiem znajdziesz trzyminutowy fragment nagrania. Nagrania należy słuchać tylko przez słuchawki, by skorzystać z transowych technologii audio (słuchanie dychotomiczne, synchronizacja falowa mózgu).

Po tygodniu przenosisz swoją praktykę głównie na drugie, krótsze (ok. 10 minut) nagranie „podtrzymujące” zmiany w podświadomości – „Trans krótki”. Do tego otrzymujesz specjalne nagranie relaksujące, dedykowane dla programu „Odchudzanie bez diety”, czyli „Antystres”. Możesz go słuchać dla relaksu, przyjemności, w wolnych chwilach.

Jak zamówić program „Odchudzanie bez diety”?

Jeżeli chcesz zamówić personalizowany program „Odchudzanie bez diety” za 80 zł, wypełnij teraz formularz zamówienia i wyślij go. W ciągu dwóch dni od daty wpłaty otrzymasz linki do swoich nagrań.