Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przez Internet można znakomicie nauczyć się praktyki uważności (mindfulness) i wchodzenia w trans oraz opanować umiejętność stosowania autohipnozy. Wiele osób uważa nawet, że jest to lepsza forma uczenia się autohipnozy niż wizyta u hipnoterapeuty, ponieważ można zastosować tu techniki rzadko używane przez hipnotyzerów (np. nagrania z synchronizacją falową mózgu). Nigdy nie wiadomo też na jakiego hipnoterapeutę się trafi. Podczas kursu internetowego można ćwiczyć w znanym, bezpiecznym środowisku domowym. Kurs dostępny jest także osobom mieszkającym daleko od dużych ośrodków, a nawet poza granicami Polski itp.

Prowadzę kursy mindfulness i autohipnozy od 1999 roku dla grup zainteresowanych i w 2016 roku postanowiłem stworzyć program kursu internetowego. Kurs obejmuje 6 spotkań na internetowej platformie konferencyjnej. Trzeba dysponować dostępem do internetu oraz komputerem, tabletem lub smartfonem. Spotykamy się na telekonferencyjnej platformie Zoom, którą można zainstalować (maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania odbywają się wieczorami i każde spotkanie jest nagrywane. Po ok. 2 godzinach udostępniane wszystkim uczestnikom kursu, którzy nie mogli być online danego dnia.

Materiał kursu:

  • praktyka mindfulness i autohipnoza
  • zjawisko transu, czym jest trans, jak go w sobie wywoływać
  • podstawy języka transu, jak mówić do swojej podświadomości
  • zasady skutecznej wizualizacji
  • radzenie sobie ze stresem poprzez autohipnozę
  • mindfulness i autohipnoza transpersonalna
  • podświadomość i inteligencja finansowa, jak przeprogramować podświadomość na sukces
  • autohipnoza i ciało, najskuteczniejsze sposoby na regulację wagi, zdrowie

Uczestnicy, poprzez zadawanie pytań i sugestie skierowane do prowadzącego, także mailowo, również mogą wpływać na treść poszczególnych sesji, podsuwając najbardziej interesujące ich tematy związane z autohipnozą i praktyką mindfulness. Każda edycja kursu jest zatem nieco inna, ale główny materiał kursu jest zawsze taki sam.

Najbliższa edycja Kursu Autohipnoza i Mindfulness odbędzie się w dniach:

9-14 lipca 2020 o godz. 20.00

Koszt kursu wraz z dostępem do materiałów w czasie trwania kursu i tydzień po kursie: 470 zł.

Aby zarezerwować miejsce, wyślij pustego maila pod adres  kurs@autohipnoza.pl i jeżeli będzie jeszcze miejsce, otrzymasz dalsze wskazówki i numer konta do wpłaty.

Na kursie mamy ograniczoną liczbę miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Strona uczestników kursu posiadających hasło: https://autohipnoza.pl//autohipnoza-i-mindfulness-strona-kursowa/