Autohipnoza transpersonalna to nowoczesna metoda oddziaływania na podświadomość, która wykorzystuje naturalne doświadczenie transpersonalne, znane do tej pory z tradycji medytacyjnych. Połączone z tradycyjnymi technikami hipnozy i autohipnozy pozwala na wyjątkowo głęboką zmianę podświadomych wzorców reakcji, przekonań i zachowań. Może być wykorzystywana do zmiany nawyków, uwalniania się od nałogów (uzależnienie od alkoholu, nikotyny, cukru), redukcji napięcia, uzyskania większej odporności na stres, samouzdrawiania, budzenia motywacji, rozwoju intuicji itp.

Doświadczenie transpersonalne jest naturalnym stanem świadomości, w którym uwalniamy się od utożsamienia z biograficzną osobowością i jej komponentami. Dzięki temu ogromna część wewnętrznego, nieświadomego oporu przed zmianą, który wynika z utożsamienia z biograficzną osobowością, radykalnie zmniejsza się lub znika zupełnie. Planowane zmiany podświadomości mogą zajść szybciej i skuteczniej.

Zapraszam serdecznie na kurs „Autohipnoza transpersonalna” który będzie cyklem czterech spotkań „na żywo” przez internet. Każde spotkanie będzie trwało ok. 2 godzin. Będziemy na nich nie tylko zapoznawać się z wiedzą o autohipnozie transpersonalnej, ale także wspólnie ćwiczyć i omawiać efekty tych ćwiczeń. Dzięki internetowej formule spotkań każdy z uczestników może uczestniczyć w kursie z dowolnego miejsca zamieszkania. Każde spotkanie jest w pełni rejestrowane na wideo i będzie potem udostępnione, dzięki czemu materiał można powtórzyć lub zapoznać się z nim na wypadek braku możliwości uczestnictwa „na żywo”.

Każdy uczestnik kursu w trakcie trwania kursu oraz dwa tygodnie po zakończeniu będzie mógł spotkać się ze mną indywidualnie na Skypie , Messengerze lub innym komunikatorze, by omówić swoje własne, prywatne pytania i skonsultować praktykę autohipnozy transpersonalnej. Każdy z uczestników kursu korzystać będzie z personalizowanych i uniwersalnych nagrań hipnotycznych, które bardzo ułatwiają wchodzenie w głęboki trans oraz doświadczenie transpersonalne.

 

Najbliższy kurs „Autohipnozy transpersonalnej” zaczynamy:

10 października 2019 (Czwartek)  godz. 20.00-22.00

Następne spotkania: 17, 24, 31 października (Czwartki)

Koszt kursu – 370 zł (koszt zajęć, materiałów i konsultacji).
Jeżeli chcesz zgłosić się na kurs wyślij teraz pustego maila pod adres: kurs-at@autohipnoza.pl
W ciągu kilku, kilkunastu godzin otrzymasz dalsze informacje.

Zapraszam!
Adam Bytof