Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przez Internet można znakomicie nauczyć się praktyki uważności (mindfulness) i wchodzenia w trans oraz opanować umiejętność stosowania autohipnozy. Wiele osób uważa nawet, że jest to lepsza forma uczenia się autohipnozy niż wizyta u hipnoterapeuty, ponieważ można zastosować tu techniki rzadko używane przez hipnotyzerów (np. nagrania z synchronizacją falową mózgu). Nigdy nie wiadomo też na jakiego hipnoterapeutę się trafi. Podczas kursu internetowego można ćwiczyć w znanym, bezpiecznym środowisku domowym. Kurs dostępny jest także osobom mieszkającym daleko od dużych ośrodków, a nawet poza granicami Polski itp.

Prowadzę kursy mindfulness i autohipnozy od 1999 roku dla grup zainteresowanych i w 2016 roku postanowiłem stworzyć program kursu internetowego. Kurs obejmuje 6 spotkań na internetowej platformie konferencyjnej. Trzeba dysponować dostępem do internetu oraz komputerem, tabletem lub smartfonem. Spotykamy się na telekonferencyjnej platformie Zoom, którą można zainstalować (maleńki i łatwy w instalacji program) na każdym sprzęcie. (https://zoom.us/download#client_4meeting). Spotkania odbywają się wieczorami i każde spotkanie jest nagrywane. Po ok. 2 godzinach udostępniane wszystkim uczestnikom kursu, którzy nie mogli być online danego dnia.

Uwaga! Koszt uczestnictwa w kursie online jest dowolny! Jest to rewolucyjny sposób finansowania uczestnictwa, nieznany w innych miejscach. Rezerwacja miejsca kosztuje tylko symboliczne 50 zł. Pozostałą część opłaty można wnieść już po zakończeniu zajęć , zgodnie z własną oceną ich wartości. Nikt na rynku w tej chwili nie daje większej gwarancji zadowolenia!

Materiał kursu:

  • praktyka mindfulness i autohipnoza
  • zjawisko transu, czym jest trans, jak go w sobie wywoływać
  • podstawy języka transu, jak mówić do swojej podświadomości
  • zasady skutecznej wizualizacji
  • radzenie sobie ze stresem poprzez autohipnozę
  • mindfulness i autohipnoza transpersonalna
  • podświadomość i inteligencja finansowa, jak przeprogramować podświadomość na sukces
  • autohipnoza i ciało, najskuteczniejsze sposoby na regulację wagi, zdrowie

Uczestnicy, poprzez zadawanie pytań i sugestie skierowane do prowadzącego, także mailowo, również mogą wpływać na treść poszczególnych sesji, podsuwając najbardziej interesujące ich tematy związane z autohipnozą i praktyką mindfulness. Każda edycja kursu jest zatem nieco inna, ale główny materiał kursu jest zawsze taki sam.

Najbliższa edycja Kursu Autohipnoza i Mindfulness rozpocznie się:

19 marca 2020 (Czwartek) godz. 20.00

Kolejne sesje kursu odbędą się w kolejne 5 dni, czyli 20, 21, 22, 23, 24 marca o godz. 20.00

Aby zarezerwować miejsce trzeba wpłacić opłatę rezerwacyjną (50 zł) przez PayPal, korzystając ze swojego konta w PayPal lub z karty debetowej (lub kredytowej). PayPal jest światowym liderem w płatnościach internetowych i transakcje przy użyciu karty są w nim w pełni bezpieczne. Aby dokonać opłaty, kliknij w poniższy przyciski „Kup teraz”. Po przeniesieniu na stronę PayPal postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj koniecznie, by wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na PayPal jeżeli wybierzesz płatność kartą. Po dokonaniu rezerwacji, wyślij pustego maila pod adres kursu, czyli kurs@autohipnoza.pl (Wyślij maila z tego samego adresu, który był używany do płatności w systemie PayPal). W ciągu 24 godzin otrzymasz dalsze informacje o kursie.
 

UWAGA! Jeżeli mimo wszystko nie chcesz korzystać z usługi PayPal, możesz wpłacić opłatę rezerwacyjną (50 zł) na konto bankowe zwykłym przelewem. Napisz maila pod adres kurs@autohipnoza.pl to otrzymasz numer konta.

Na kursie mamy ograniczoną liczbę miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Strona uczestników kursu posiadających hasło: http://autohipnoza.pl/autohipnoza-i-mindfulness-strona-kursowa/